Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hřbitůvek

Příspěvky

Matouš od Hoblinky

16. 4. 2019

img_0040.jpg

Matoušek mi ukázal, že i syrský křeček umí být opravdu velmi milé a přítulné zvířátko. Byl to neskutečný kliďásek a mazlík. Moc nám tu všem chybí!

 

Le Soleils Luna

20. 2. 2019

luna-4mes-01.jpg

Lunička mi na první pohled padla do oka. I když to byla vždy dominantnější holka vůči ostatním křečíkům, tak k lidem byla velmi mazlivá. Naučila se přijít na zavolání svého jména. Bohužel jí zasáhla velmi těžká cukrovka, která jí zakrátko byla osudná.

 

Caroline Senega

17. 9. 2018

carol-zel-01p.jpg

Carolínka patřila k mým prvním Campbelláčkům a díky její úžasné povaze začalo mé poblouznění do tohoto úžasného druhu. Jí vděčím za své křeččí království a navždy bude TA PRVNÍ...

 

Almondo of X-rats

30. 7. 2018

img_0039.jpg

Almondo bohužel krátce po svých prvních narozeninách velmi nečekaně umřel. Nějak se z toho stále nemohu vzpamatovat. Zrovna když začínal být velmi kontaktní a už se z nás stávali parťáci. Nevěsta připravená, život před sebou... a pak bum a vše je jinak.

 

Rumpa Lumpa Syrius

26. 3. 2018

lumpina-bozi-01p.jpg

Lumpinka byla trochu zlobivá, avšak roztomilá holčička. I když to s ní zpočátku bylo těžší, přirostla mi k srdci a ukázala, jak skvělá umí být. Byla také výborná matka vrhu C. S její nešťastnou ztrátou se jen těžce vyrovnávám...

 

Beira Merlin

21. 2. 2018

img_0071.jpgS Beiruškou jsme k sobě měli složitou cestu... od divokých začátků až po velmi přátelský konec, kdy mi dodýchala v ruce. Nikdy na ní nezapomenu!

 

Bellami Merlin

2. 2. 2018

img_0083.jpgUšounka byla stavbou naprosto překrásná myšička s obříma ušiskama, která jí dala i jméno. Zpočátku byla plachá, ale nakonec se z ní stal častý mazílek...

 

Cory Denimous

27. 1. 2018

img_0031.jpgCorinka byla takovým stmelovacím článkem ve skupině. Pečovala o Flekynku od mala a byla velmi kontaktní. Bude nám chybět!

 

Arrietty of X-rats

22. 1. 2018

img_0161.jpg Jako malou jsem Arrietty vypiplala, když umřela její maminka a za podobně nešťastné události nás opustila i ona. Někdy je chovatelství opravdu kruté...

 

Agnes Senega

19. 1. 2018

anezka-03.jpgAnežka bohužel umřela moc záhy a moc mladá a je to pro mne velká rána. Byla to velmi milá, krásná campbellí kulička...

 

Felin Denimous

7. 1. 2018

img_0045.jpgFlekynka byla správná nebojácná a velmi kontaktní myška. Ničeho se nebála, s Orinkem se spřátelila. Prostě Flekynka!

 

Cini Minis z Květnice

5. 10. 2017

img_0063.jpgCini Minis s námi moc dlouho nepobyla, ale za to nám ukázala svou neuvěřitelnou odhodlanost a obětavost. Neznám lepší maminku a budu tak na ní vždy vzpomínat!

 

Ježibaba de Loren

21. 4. 2015

jez-party-3roky-07.jpgJežíbka zůstala po odchodu ostatních kamarádek zcela sama, ale naopak v této době si začala užívat života, jak nikdy. Velmi se spřátelila, jak se mnou, tak hlavně s Orinkem a tak nás její nečekaný odchod zasáhl velmi silně. Moc nám chybíš, má poslední myško na dlouhou dobu!

 

Karoo of X-rats

25. 3. 2014

kopie---img_0302.jpgKarolínka byla už od mimča moje rozmazlená holčička, její korálkovité oči a super mazlivá povaha si mne získaly okamžitě. Můj první odhad nezklamala, naopak ho ještě znásobila! Moc nám tu chybí všem!

 

Pindruše of X-rats

20. 1. 2014

slecna-02p.jpgPindruška neměla od mala jednoduchý život. Díky úrazu v 10 dnech věku se jí celý život musely zkracovat zuby a tento handicap se jí nakonec stal osudný. I tak mne milovala a užívala si života a byla tak věrným odkazem své maminky.

 

Jazz Lady of X-rats

3. 1. 2014

hami-01p.jpgJazzinka byla moje vysněná modrá agouti holčička s dokonalou povahou. Měla jakési vnitřní kouzlo a schopnost nejen stmelit partu, ale z každého vycucat jeho nejlepší vlastnosti. A to jen tak někdo nemá... moc nám chybíš!

 

Arioché de la Black demons

14. 11. 2013

tehotna-01p.jpgPůvodně jsem si už nechtěla nechávat žádného potkánka, ale Arinka mi učarovala od prního okamžiku. Byla dokonalé mimčo a nezklamala ani jako dospělá slečna. Postupně se naučila mi důvěřovat, chovat se a mazlit a zamilovala si mého psa - Orinka. Oběma nám velice chybí.

 

Maja Serene Sunset

7. 4. 2013

skrite-final-01p.jpgKdyž ke mně Skříťule přijela, byla hrozně maličká a hubená a díky tomu dostala své jméno. Ne nadarmo se jí říkálo Skříťuše Příťuše. S ní se člověk nenudil... byla samá lumpárna. Je ale pravdou, že o své dva vrhy se starala neuvěřitelně vzorně a nakonec se stala velmi mazlivou myškou. Její lumpárny mi tu moc chybí...

 

Xibalba

27. 11. 2012

portret-10p.jpgŠíbinka byla osudová láska. Uviděla jsem její fotku v inzerátu a nemohlo být jinak, než že skončí u mne. Od malička mě učarovala, milovala vše živé okolo sebe jak snad nikdo. Každého hned olizovala, hrála si s ním. Prostě takový klubíčko radosti a dobré nálady, které si získalo každého. Její náhlá smrt mne velmi zasáhla a budu se s ní vyrovnávat asi ještě dlouho. Děsně moc mi chybí... :'(

 
Celý příspěvek | Rubrika: Hřbitůvek | Fotografie: Xibalba

Aquarius Moonlight

3. 2. 2012

v-perince-02po.jpgMoony byla asi nejzvláštnější holčička, kterou jsem kdy měla. Po nepodařeném vrhu I, kdy přežili pouze 3 kloučci, se velmi změnila povahově. Člověk musel s její citlivou povahou pracovat každý den, ale o to mi víc přirostla k srdci.

 

Aquarius Midnight

13. 12. 2011

zelenina-02po.jpgMidi byla vždy moc šikovná, učenlivá a hlavně překrásná holčička. Nebylo snad místo, které by neprošmejdila. Zároveň byla velmi kontaktní k lidem. Ukázala se jako výborná maminka 9 krásných miminek. Její nečekaná smrt mne hluboce zasáhla. :-(

 

Džarbucha

29. 7. 2011

v-posteli-07p.jpgMůj třetí a na dlouhou dobu, ne-li navždy, poslední křečík džungarský. Džarbucha byl naprosto fantastický povahou i vzhledem. Každého hned dostaly jeho krásné a obří oči, ale nejen to. Byl to úžasný mazel, průzkumník a chytrý klučina. Navždy zůstane v mém srdíčku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Hřbitůvek | Fotografie: Džarbucha

Desert Rose of X-rats

12. 5. 2011

desprdik-09p.jpgDesertka byla neuvěřitelná holčička ve všech směrech. Byla to správná aktivní holčička - tryskomyška, ale zároveň si ráda užívala mazlení s lidmi. Vlastní miminka neměla, ale jako teta jich vychovala nespočet. Ze všeho nejvíce však byla obrovský bojovníček, jejíž srdíčko u mne potluče na vždy.


 

LMGs Alrun

4. 4. 2011

oslavicka-13p.jpgAlrunka ke mně přišla již jako dospělá a náš společný vztah se hodně dlouho vyvíjel a pozměňoval - od prvního kousance až po věrné pohledy při drbání. O to víc mi později přirostla k srdci, když se z ní stal obrovský mazlivý medvídek.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Hřbitůvek | Fotografie: LMG's Alrun

Enigma of X-rats

4. 4. 2011

cmuchanda-02p.jpgEnigma ke mně taktéž přišla jako dospělá, ale ihned mi přirostla k srdci, jak kdyby tu byla odjakživa. Enýsek byla potkánek, který vyžadoval neustálé hlazení, které si vynucovala třením hlavičky. Na to se nikdy nezapomíná!

 

Mayumi van Rattonia

3. 12. 2010

rozplaclina-06po.jpgStrašně ráda bych ve zkratce něco napsala o Elfince, o té nejúžasnější potkanici, co mě kdy potkala. O jejich očích, olizování mých rukou, o tom, jak hned běžela ke dvířkům, jak se vždy poťouchle smála sama sobě a hlavně, jak mě bezmezně milovala, ale to vše je málo. Každý, kdo jí poznal se do ní hned zamiloval. Všichni věděli, že jsme jedno tělo, jedna duše a tak to bude navždy.

 

Fairy-tale of X-rats

5. 11. 2010

sedackova-05p.jpgPohádka byla potkanicí, kterou jsem si zamilovala už jako miminko a tak když se ke mně musela vrátit, jsem se na ní moc těšila. Byla to potkanice výjimečně hodná a mazlivá. Každého hned také zaujaly její krásné oči, jelikož vždy upřímně vyhledávala oční kontakt.

 

Fallen Angel of X-rats

12. 10. 2010

na-sedacce-06p.jpgAndílek byla neuvěřitelně úžasná maminka, která se postarala o 19 krásných miminek. Nejhodnější potkánek, který snad na světě chodil, s korálkovitýma očkama... prostě dělala čest svému jménu.

 

Essa of X-rats

25. 9. 2010

cervene-pozovani-04p.jpgEssinka mě uchvátila jako malé miminko. Můj malý strakáček, různooček. Nepatřila mezi kontaktí potkánky, ale každý její zájem pak byl jasným důkazem toho, že to tak chce a že mě má ráda. Co víc chtít...

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Hřbitůvek | Fotografie: Essa of X-rats

Bebešina Kamélie

6. 9. 2010

na-mechu-05po.jpgKamilka u mne bohužel moc dlouho nepobyla, ale i tak mne oslovila její vnitřní síla a přátelství k Enigmě.