Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Plány do budoucna

 

Vrh C - křečík Campbellův s PP

 

Rumpa Lumpa Syrius   x   Míša Senega

umpa-01p.jpg

misa-s-orinem-01.jpg
Matka: short hair, blue
Otec: short hair satin, RE lilac, platinum

- - - - -

Očekávám narození mláďat se srstí short hair se satin genem a to pouze v barvě modrá. Křečíci budou jak bez kresby, tak s kresbou platinum.

Lumpina patří k teritoriálním křečíkům - brání si své území, ale mimo něj je velmi milá, kontaktní a zvídavá. Má skvělý rodokmen, výstavní stavbu těla a moc hezkou sytou barvu. Sameček je náš "Míša kulička". Velmi hodný a klidný klučík.

Mláďata jsou vhodná především jako mazlíci, ale samozřejmě i do chovu. Maminka pochází ze spojení dánsko-finské výstavní linie, tatínek je po importu z Německa. Doufám, že tímto spojením se mi podaří zlepšit povahu jinak výborné linie Lumpy.

- - - - -

Datum krytí: 19.2.
Datum porodu: cca 11.3.
Datum odběru od: cca od 9.4.

- - - - -

Předběžné rezervace:

Jasmína - F

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Vrh D - křečík Campbellův s PP

 

Caroline Senega   x   Woody Syrius

carolinka-02.jpg

woody-02.jpg
Matka: short hair, opal
Otec: short hair, red eyed argente, mottled

- - - - -

Očekávám narození mláďat se srstí short hair a možná i short hair satin. Možné budou nejspíš všechny barevné variace kromě albínů. Křečíci budou jak bez kresby, tak s kresbou mottled.

Carolínka je ohromně kontaktní, sama si leze do ruky a vyžaduje zvídavé vycházky s pomazlením. Sameček Woody je hodný a aktivní klučina.

Mláďata jsou vhodná především jako mazlíci, ale samozřejmě i do chovu. Matka pochází po importu z Německa z velmi hodné a mazlivé linie. Tatínek je z českého chovu.

- - - - -

Datum krytí: duben
Datum porodu: květen
Datum odběru od: červen

- - - - -

Předběžné rezervace:

?já - F, mottled?